In de Raadzaal zijn schilderijen te zien die belangrijke thema's uit het leven van Franciscus weergeven. Naast werk uit eigen collectie toont de presentatie ook bruiklenen van Museum DE MINDERE, Museum Jan Cunen, Museum Krona en van de minderbroeders franciscanen.
Museum W organiseert een groepstentoonstelling over vervreemding en grensdenken. Jonge en gevestigde makers laten zien hoe mentale en fysieke grenzen vervreemding, xenofobie en angst voor de ander voeden, maar ook hoe kunst ruimte opent voor nieuwe perspectieven.
Primeur! Museum W presenteert de eerste museale solotentoonstelling van Fang Mij, waarin zij een magische wereld voor symboliek presenteert, waarin haar Chinese wortels centraal staan.